Sıkça Sorulan Sorular

SORULARINIZIN YANITLARI

İade koşullarınız nelerdir?

Firmamız tarafından eksik, kusurlu veya doğru gönderilmeyen ürünlerin iadesi ve 3 iş gününü doldurmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.
Firmamız bu belirtilen iade politikaları haricindeki diğer politikalarını saklı tutmaktadır.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Firmamız iki farklı ödeme seçeneği sunmaktadır. Birincisi İyzico işbirliği ile kredi kartı, banka kartı, master card, visa card, american express gibi karlar ile kolayca ve güvenle ödeme yöntemi sunmakta. İkinci ödeme yöntemi olarak havale ve eft yöntemidir belirtilen, ( ZİRAAT BANKASI - İBRAHİM ETKA ÇALIŞKAN- TR87 0001 0025 5686 7033 7050 01 ) Hesabımıza ödeme işlemini gerçekleştirerek, whatsapp hattımıza (+90 536 998 47 41) dekontla beraber almak istediğiniz ürünü gönderdikten sonra siparişiniz oluşmaktadır.

Dropshipping Hizmeti nedir ?

Dropshipping hizmetlerimiz sizin yerinize biz birçok şeyi hallediyoruz sizi depo kirasından, depo masraflarından, stoklardan, stok masraflarından, stok entegrasyonlardan, paketleme, paketleme ücretlerinden ve ürünlerin kargoya tesliminden kurtarıyoruz sizin yerinize bu işlemleri biz gerçekleştiriyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey, dropshipping sayfasına girip size en uygun paketi seçip, ürünleri aldıktan sonra kargo barkodlarını bize göndermek sizin için geri kalan tüm işlemleri biz gerçekleştirmekteyiz.

 
1logo_band_colored_1X.jpg