Mağaza Politikası

OLMASI GEREKEN HIZMET

AYES TOPTAN SATIŞ tek bir amaç göz önünde bulundurularak kurulmuştur: Müşterilere adil, kârlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak. Daha iyi hizmetin sadık müşteriler kazandıracağı bilinciyle bu değerleri bütün süreçlerimizde uyguluyoruz. Aşağıdaki mağaza politikalarımıza göz atın ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Gönderim Politikamız

SÜREÇ NASIL İŞLIYOR

Gönderim sürecimiz öncelikle ürünler gönderilmeden kalite kontrol sürecinden geçmekte, kalite kontrolü yapılan ürünler paketleme ve kargo alanımıza götürülmektedir. Siparişleriniz yoğunluğa ve stoklarımıza bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmasına teslim edildikten sonra firmamız ürünlere gelebilecek herhangi bir hasarı kusuru kabul etmemektedir, kargoya teslim sürecinden itibaren bütün sorumluluk ve yükümlülük kargo firmalarına aittir. Firmamız belirtilen gönderim politikası haricinde diğer politikalarını ve haklarını saklı tutmaktadır.

 

İade Politikamız

SÜREÇ VE ŞARTLAR

İade politikamızın maddeleri:
-Firmamız tarafından gönderilen hasarlı, kusurlu, eksik veya yanlış ürünlerin 5 iş günü içerisinde iade kabul edilir.
-Müşterinin ürünü beğenmeme, vazgeçme veya cayma halinde üründe kusur veya kullanılmış olmadığı takdirde 3 iş günü içerisinde iadesi kabul edilir.
-Firmamız belirtmiş olduğu iade politikası haricinde diğer politika ve haklarını saklı tutmaktadır.

 

AYES TOPTAN SATIŞ Garanti Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI VE POLİTİKAMIZ

Firmamızdan almış olduğunuz herhangi bir ürünü kasıtlı zarar verme, kullanım hatası veya kullanıma uygun olmayan alanda kullanım sonucu oluşabilecek hasar, deforme, bozumla ve kırılma gibi durumlar garanti kapsamına kesinlikle girmemektedir.
Üretim hatası veya standartlara uygun üretilmemiş ürünler garanti kapsamına girmektedir.
Firmamız belirtmiş olduğu garanti koşulları ve politikamız dışında garanti kapsamına giren veya girmeyen politikalarını ve haklarını saklı tutar.

 

AYES TOPTAN SATIŞ İle Gizlilik

KIŞISEL BILGILERINIZ EMIN ELLERDE

-Kişisel verileriniz ve üyelik bilgileriniz AYES ŞİRKETLER GRUBU güvencesiyle korunmaktadır ve 3. kişilere kesinlikle paylaşılmamaktadır. 
-Üye bilgileriniz ad, soyadı, adres ve telefon numarası gibi bilgileriniz, AYES ŞİRKETLER GRUBU güvencesiyle ve WİX güvencesi ile korunmaktadır ve 3. kişilere kesinlikle paylaşılmamaktadır.
-Kredi kartı ve banka kartı gibi hassas bilgileriniz AYES ŞİRKETLER GRUBU tarafından İYZİCO güvencesi ile korunmaktadır ve 3. kişilere kesinlikle paylaşılmamaktadır.
-Firmamız belirtilen gizlilik ve kişisel veriler politikası dışında diğer politikalarını ve haklarını saklı tutar.

 
1logo_band_colored_1X.jpg